پرش به محتوا

دستگاه پلاستیک بادی 60 تا 260 لیتر

دستگاه پلاستیک بادی 60 تا 260 لیتر عمدتا برای تولید بشکه ها و درام های یک یا چند لایه مخصوص صنایع شیمیایی و پتروشیمی کاربرد دارد.

دستگاه پلاستیک بادی 60 تا 260 لیتر

بسته به اندازه های مختلف محصولات پلاستیکی بادی، این دستگاه ها و محصولات آنها عمدتاً به دسته های زیر طبقه بندی می شوند:

  1. میکرو برای حجم کمتر از 15 لیتر،
  2. کوچک برای حجم 20-50 لیتر،
  3. متوسط برای حجم 100-160 لیتر،
  4. بزرگ برای حجم بیش از 200 لیتر.

همچنین با توجه به اندازه دهانه ، محصولات پلاستیک بادی را می توان به دهانه کوچک و دهانه بزرگ طبقه بندی کرد.

در عمل، بشکه های زیر 30 لیتر معمولاً به عنوان بشکه های بسته با دهانه کوچک شناخته می شوند که توسط پوشش داخلی و خارجی بشکه + رزوه داخلی مهر و موم شده اند که معمولاً برای بسته بندی مایعات خطرناک استفاده می شود. بشکه های پلاستیکی 30 تا 160 لیتری به بشکه های دهانه باز با دنده برآمدگی لاستیکی و نوار آب بندی لاستیکی و روکش معروف هستند.

از تجزیه و تحلیل بالا، می‌توان نتیجه گرفت که ظروف توخالی بیش از 200 لیتر به طور گسترده برای بسته‌بندی و حمل حجم زیادی مایع یا پودر استفاده می‌شوند. همچنین تکنولوژی تولید درام های 200 لیتری بالاترین اما با کمترین هزینه ممکن است.

در حال حاضر در بازار انواع ظروف بسته بندی پلاستیکی بالای 200 لیتر عمدتاً در دسته بندی های زیر قرار می گیرند.

یک حلقه 200 لیتری “L” دوبل سطح پایین و مدل اقتصادی آن 200 لیتر تک حلقه “L”

دای هد دستگاه پلاستیک بادی 200 لیتر

200 لیتر دوبل رینگ “L”  یا 200 لیتر سطل پلاستیکی معمولی شناخته می شود. به دلیل طراحی کلی آن، دو سطح بالا و پایین و بدنه بشکه به صورت یک حلقه برآمدگی L شکل کامل تشکیل می‌شوند، اما همچنین به دلیل ارتفاع بشکه آن در زیر سطل و حلقه L. این نوع بشکه بسته بندی می تواند الزامات استانداردهای سازمان ملل را برای بسته بندی مایع خطرناک برآورده کند. دارای طراحی ساختاری معقول، بدنه بشکه ای قوی است و می تواند مانند درام های فولادی، به عنوان اجرای بالابر ذخیره سازی و انباشته استفاده شود، بنابراین در حال حاضر بیشترین استفاده را در داخل و خارج از کشور دارد. ظرف بسته بندی کالاهای خطرناک مایع بزرگ. سطل پلاستیکی 200 لیتری دوبل “L” نوعی ظروف بسته بندی است که در صنایع شیمیایی تولید می شود. این یک نوع ظرف بسته بندی با وزن مولکولی متوسط حدود 300000 HMWHDPE است. می توان از آن در دستگاه پلاستیک بادی اکستروژن 100 تا 200 لیتر در مقیاس بزرگ استفاده کرد. به دلیل مقاومت در برابر خوردگی عالی، استحکام بالا، و قابلیت بازیافت، بسیار مورد توجه محافل کشتیرانی داخلی و بین المللی و به دلیل اینکه می تواند به طور کامل الزامات قانون حمل و نقل کالاهای خطرناک دریایی بین المللی “در کالاهای خطرناک” را برآورده کند در حمل و نقل کالاهای خطرناک به طور فزاینده ای استفاده می شود.

 

در حال حاضر این دستگاه پلاستیک بادی 260 لیتر جزء پر قدرت ترین دستگا های اکستروژن بلومولدینگ جهت تولید این نوع بشکه ها است. از این ماشین پلاستیک بادی عمدتا برای تولید بشکه حلقه دوبل “” 200 لیتری استفاده می شود، دارای قابلیت اطمینان و راندمان تولید بسیار بالایی است، تولید کیفیت محصول می تواند الزامات را برآورده کند. این دستگاه قالب گیری بادی می تواند انواع محصولات پلاستیکی توخالی را بسازد. ازجمله مخازن سوخت خودرو، بسته بندی بشکه های مواد خام شیمیایی، پالت ها، بشکه های IBC، مخازن آب و موارد دیگر.

نحوه کار ماشین پلاستیک بادی 260 لیتر

پلاستیک مذاب از طریق قالب اکسترود می شود، معمولاً به صورت عمودی، و یک لوله با دیواره با ضخامت تعیین شده را تشکیل می دهد. هوا از مرکز قالب وارد می شود تا لوله را مانند یک بالون باد کند.

سپس محصول شکل قالب را به خود گرفته و خنک می شود، پس از باز شدن قالب ضایعات و پرت های محصول از آن جدا شده و محصول نهایی تولید می گردد.

قالب بشکه پلاستیکی

ویژگی های دستگاه پلاستیک بادی 260 لیتر

تک استیشن

تک هد با دای هد آکیومولاتور

حجم تولید: تا 260 لیتر

مواد اولیه قابل استفاده  PE/PP/PC/Nylon

سیستم کلمپینگ : میل تای بار

مدل محرک: سیستم محرک سروو موتور هیبریدی/ سیستم صرفه جویی در انرژی هیدرولیک با کارایی بالا/ شیر پروپرشنال با حلقه بسته

پشتیبانی از کنترلر پاریزون/ بازیافت خودکار/ تغذیه کننده خودکار مواد / عیب یابی از راه دور/

قابلیت لیبل گذاری اتوماتیک درون قالب ای ام ال IML

محصولات دستگاه پلاستیک بادی 220 لیتری

امکانات دستگاه پلاستیک بادی 260 لیتر

صفحه نمایش لمسی HMI، با سیستم PLC (کنترل اختیاری زیمنس/B&R) برای نگهداری آسان.

مارپیچ و مخزن پلاستیک سازی ساخته شده از فولاد مخصوص با نیتروژن برای حداکثر دما و مقاومت در برابر حرارت ساخته شده است.

فن آوری خنک کننده آب دمای منطقه تغذیه را کنترل می کند.

بلوپین با کنترل هیدرولیکی

این دستگاه پلاستیک بادی با دای هد آکیومولاتور مخصوصاً برای قالب گیری ظروف با ظرفیت زیاد مناسب است. (مثلاً درام حلقه L، درام باز، مخزن جری، مخازن آب، قطعات فضای باز، پالت، خودرو و غیره)، از 10 تا 260 لیتر متغیر است.

تولید بشکه و درام پلاستیکی

خرید انواع ماشین های پلاستیک بادی از 1 لیتر تا 10000 لیتر

شرکت ماشین سازی پارس ارائه دهنده بهترین ماشین های پلاستیک بادی اکستروژن بلومولدینگ در ایران می باشد.

انواع ماشین آلات پلاستیک بادی از جمله دستگاه پلاستیک بادی 4 لیتری ، ماشین پلاستیک بادی 10 لیتری ، دستگاه بادی 20 لیتری تا 220 لیتری و بالاتر توسط شرکت ماشین سازی پارس ارائه می گردد.

برای خرید انواع ماشین های پلاستیک بادی در اندازه های مختلف از طریق راه های ارتباطی با کارشناسان شرکت ماشین های پلاستیک بادی پارس در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *