پرش به محتوا

دستگاه تزریق پلاستیک بادی فرصت های ارزشمندی را برای پروژه تولید شما ارائه می دهد. سرمایه‌گذاری مستمر در این فناوری نوآورانه ما را قادر ساخته است تا به مشتریان خود تولید محصول با دستگاه بادی تزریقی را به عنوان روشی شناخته شده برای تولید بطری‌های یکبار مصرف ارائه دهیم، سرمایه‌گذاری و تحقیقات مستمر پارس در  زمینه ماشین آلات تزریقی بادی به این معنی است که ما هم اکنون از این تکنیک در روش های نوآورانه برای ساخت محصولات بسته بندی دارویی بهداشتی و جایگزین های ایده آل برای شیشه استفاده می کنیم. هر نیازی که دارید، با ما مشورت کنید تا ببینید آیا خرید دستگاه تزریق پلاستیک بادی راه حل کامل برای خط تولید شما است یا خیر.

دستگاه تزریقی بادی

دستگاه تزریق پلاستیک بادی چگونه کار می کند؟

دستگاه تزریقی بادی پارس به شما امکان می‌دهد اقلام توخالی مانند انواع بطری ، قطره چکان ، قوطی پلاستیکی و … را در حجم‌های زیاد، مقرون‌به‌صرفه و با ضایعات کم تولید کنید.

فرآیند نزریق باد تکنیکی است که درک آن آسان است، اما تسلط بر آن دشوار است. قالب گیری بادی تزریقی شامل مراحل کلیدی در فرآیندی است که محصول نهایی را بدون درز تولید می کند. ابتدا شامل شکل دادن به الاستومر به صورت پریفرم می‌شود که اساساً یک لوله از رزین است که برای تبدیل شدن به محصول نهایی منبسط می‌شود. پریفرم داخل قالب وارد می شود و سپس هوای فشرده به داخل آن دمیده می شود. پس از انبساط کامل، قالب باز می شود و محصول قالب گیری شده خارج می شود.

این مورد با فشار دادن به دیواره داخل قالب شکل می گیرد. این بدان معناست که با ابزارسازی دقیق، می‌توانیم به محصول شما ظاهری زیبا و صاف و بدون پردازش اضافی ببخشیم.

تولید بطری دارویی

مشخصات دستگاه تزریق پلاستیک بادی

1.  واحد تزریق

دستگاه تزریقی بادی که برای ساخت انواع بطری و قوطی پلاستیکی و … استفاده می شود از بشکه اکسترودر و مجموعه مارپیچ یا اسکرو تشکیل شده است. این بخش مواد اولیه که معمولا پلی اتیلن یا پلی پروپیلن هستند را به صورت مذاب تولید می کند که وارد قالب می شود که برای تولید شکل نهایی قطعه یا محصول طراحی شده است.

2. دمیدن یا باد کردن

میله هسته دستگاه بادی تزریقی با باز شدن قالب می چرخد و هوای فشرده را در داخل قالب آزاد می کند که سپس منبسط می شود تا شکل نهایی محصول توخالی را ایجاد کند.

3. بیرون راندن محصول

قالب خنک می شود. سپس باز می شود و میله هسته ای دستگاه تزریق پلاستیک بادی به سمت نقطه اجکتور حرکت می کند. میله هسته برداشته شده و قطعه از نظر نشتی آزمایش می شود. این فرآیند شامل بیش از یک میله هسته است تا فرآیند قالب گیری تزریق بادی به طور همزمان تکمیل شود.

دستگاه تزریق باد

مزایای دستگاه تزریق پلاستیک بادی

هنگام کار بر روی هر پروژه، هزینه مورد توجه جدی است. اما به ویژه هنگام کار در مقیاس بزرگ و در کاربردهای صنعتی بسیار مهم است. در مقایسه با روش‌های دیگری که خواص مشابهی را ارائه می‌دهند، قالب‌گیری با دستگاه تزریق پلاستیک بادی ارزان‌تر است. همچنین این یک فرآیند قابل تنظیم است که باعث می شود به راحتی با مقیاس های مختلف سازگار شود. شرکت پارس در پروژه های بزرگ و کوچک در سراسر جهان با مشتریان همکاری می کند.

دستگاه بادی تزریقی برای بهبود ثبات کیفیت محصول ایده آل است و پایه ای پایدار و به راحتی قابل تنظیم برای ساخت قطعات فراهم می کند.

 

دستگاه تزریق پلاستیک

 

این تکنیک نیز بسیار سریع است. قالب گیری تزریقی بادی برای کسانی که به دنبال راه حلی برای تولید سریع هستند جذاب است. این روش مقادیر بسیار زیادی از محصول شما را با زمان چرخه سریع تولید می کند. و می توانید فرآیند را به طور نامحدود اجرا کنید.

بعلاوه، دستگاه تزریقی بادی همه کاره است. صدها کاربرد بالقوه برای محصولات تولید شده با استفاده از این تکنیک وجود دارد و هر روز موارد بیشتری کشف می شود.

قالب دستگاه تزریق بادی

تاریخچه تزریق پلاستیک بادی

این تکنیک همه کاره برای همیشه وجود نداشته است. به لطف آینده نگری گروهی از تولیدکنندگان در دهه 1930 است که می توانیم به فناوری آنگونه که امروز می شناسیم تکیه کنیم. قالب‌گیری بادی تزریقی پلاستیک توسط Ferngren و Kopitke، دو مخترع که روش جدیدی برای استفاده از ایده‌های ذاتی دمیدن در پلاستیک کشف کردند، “اختراع” شد. این تکنیک در طول دهه‌های آینده به توسعه خود ادامه داد، اگرچه از آنجایی که پلاستیک‌ها در گردش گسترده نبودند، به طور گسترده مورد استفاده قرار نگرفت.

دستگاه پلاستیک بادی

در دهه 70، با افزایش سریع استفاده از پلاستیک در بیشتر صنایع، قالب‌گیری بادی تزریقی پلاستیک شتاب گرفت. اما تولد بطری نوشیدنی بود که مزایای کامل این روش فنی را آشکار کرد. قالب‌گیری با دستگاه تزریقی بادی می‌تواند به سرعت اندازه‌های مختلف مورد نیاز برای بطری های مختلف آب معدنی و نوشابه و … را تولید کند و فرآیند تولید برای همگام شدن با تقاضا تسریع شود.

امروزه دستگاه تزریق پلاستیک بادی بطری‌های مختلف دارویی بهداشتی را تولید می‌کند، اما برای مقاصد دیگر از جمله بسته‌بندی لوازم آرایشی، بسته‌بندی لبنیات، قوطی ها و درام‌ها و همچنین سایر قطعات ساخته شده از پلاستیک استفاده می‌شود.

دستگاه تزریق بادی پلاستیک

دستگاه تزریق پلاستیک بادی پارس

از زمان اختراع، همانطور که در بالا مشاهده می کنید، این تکنیک بیشتر برای ساخت بطری های پلاستیکی یکبار مصرف استفاده شده است. شرکت پارس در خط مقدم روش‌ها و کاربردهای جدید تولید بوده و سال‌هاست که تکنیک قالب‌گیری تزریقی بادی را تطبیق داده و اصلاح کرده است. در نتیجه، روش ما قابل اعتماد و همه کاره است.

به عنوان مثال، ما می توانیم بطری هایی با ضخامت های متفاوت ایجاد کنیم. اگر می‌خواهید بطری‌هایی ضخیم‌تر در اطراف دهانه یا گردن تولید کنید، این نکته می‌تواند مفید باشد تا مطمئن شوید که دهانه بطری ضعیف نیست. از طرف دیگر، ممکن است نیاز داشته باشید که بطری‌هایتان کف سنگین‌تری داشته باشند، یا استحکام کششی و ترکیدگی بیشتری داشته باشند تا حاوی نوشیدنی‌های گازدار باشند. ما سابقه اثبات شده ای در مورد نیازها و اهداف نوآورانه برای قالب گیری بادی تزریقی داریم و می توانیم به شما در هر آنچه محصول شما نیاز دارد کمک کنیم.

فراتر از این، ما از مواد و رزین های مختلف استفاده نوآورانه ای کرده ایم. ما تولید انبوه پلاستیک های شفاف شیشه ای مانند با دیواره ضخیم را برای استفاده در بطری های آب قابل استفاده مجدد و محصولات روشنایی توسعه داده ایم. از طریق باد کردن کنترل شده پلاستیک نیمه سخت شده، می توانیم محصولات جذابی با رنگ و شفافیت متفاوت تولید کنیم.

قابلیت های دستگاه قالب گیری تزریقی بادی ما به طور مداوم در حال گسترش است و ما به شما کمک می کنیم پروژه های خود را به سطح بعدی ببرید.

تولید ظرف قطره چشمی

خرید دستگاه تزریق پلاستیک بادی مناسب

مهمتر از همه، شرکت پارس به هدایت مشتریان خود از ایده به واقعیت افتخار می کند. ما از سالها تجربه خود استفاده می کنیم تا مواد، ضخامت، شکل و طراحی ابزار مناسب را به شما توصیه کنیم تا نیازهای شما را برآورده کند. قالب گیری با دستگاه بادی تزریقی یک فرآیند پیچیده است و برای همه مناسب نیست، اما در صورت استفاده صحیح از مزایای مهمی برخوردار است.

ما در طول کل فرآیند و خدمات و سرویس پس از فروش در دسترس هستیم تا مطمئن شویم که محصول نهایی مناسب برای نیازها و اهداف خود را دریافت می کنید.

این امکان وجود دارد که در طول فرآیند مشاوره متوجه شویم که دستگاه تزریق پلاستیک بادی دیگری برای پروژه شما بهتر است. این یکی از مزایای کار با شریکی با چنین طیف گسترده ای از دانش، تجربه و توانایی است – با دید کلی و دقیق می توانیم به شما کمک کنیم تا دستگاه تزریق پلاستیک بادی خود را به کارآمدترین شکل ممکن خریداری کنید.

شما عزیزان می توانید برای اخذ مشاوره و راهنمایی با کارشناسان فنی ما از طریق راه های ارتباطی در تماس باشید.

74 دیدگاه دربارهٔ «دستگاه تزریق پلاستیک بادی»

  1. درود وقت بخیر بله انواع دستگاه های تزریقی بادی برای شرکت های داروسازی موجوده. لطفا از طریق راه های ارتباطی با کارشناسان ما در تماس باشید.

  1. با درود و احترام، بله کارشناسان ما برای مشاوره و راهنمایی در خدمت شما هستند لطفا با دفتر هماهنگ بفرمایید. با سپاس

 1. درود بر شما ايرانيان با غيرت تبريك عرض مينمايم و ارزوى موفقيت و پيشرفت بيشتر

 2. با سلام و عرض ادب دستگاه می خواهم برای تولید بطری 100 سی سی چی پیشنهاد می نمایید؟

  1. سلام و عرض ادب
   برای اطلاعات بیشتر به شماره 09336768109 در واتساپ پیام دهید کاتالوگ دستگاه خدمتتون ارسال میشود.

 3. درود و خدا قوت ما از دستگاه های شما داریم کیفیت شما خیلی بالا هست!

 4. احترما ماشین مخصوص تولید قطعات پزشکی دارویی نیاز داریم از قبیل سرنگ نوع ماشین و کاتالوگ

 5. درود بر هموطنان متخصص و پرتلاش سايت شما مطالب بسيار مفيدى دارد 👍👍

 6. درود دستگاه پلاستیک بادی برای تولید گالن 4 لیتر 3 لایه فول اتمات ساعتی 350 عدد تولید کند

 7. تبریک عرض می نماییم برای سفارش دستگاه پرسرعت MIL تزریق چطور باید اقدام نماییم؟

 8. احتراما شرکت تولیدی پزشکی هستیم دستگاه کوچک می خواهیم برای قطعات کوچک و حساس

 9. جناب دستگاه تزریق پلاستیک بادی برای بطری 5 میل قطره چشمی هم دارید؟

  1. درود و وقت بخیر لطفا به شماره ۰۹۳۳۶۷۶۸۱۰۹ در واتساپ پیام دهید. کاتالوگ دستگاه ها برای شما ارسال خواهد شد.

  1. درود و وقت بخیر ، برای اخذ مشاوره و راهنمایی لطفا از طریق راه های ارتباطی با کارشناسان فنی ما در تماس باشید. سپاس

  1. درود بر شما، آدرس کارخانه : تهران – کیلومتر 17 اتوبان کرج تهران – خیابان داروپخش – کوچه دوم – کوچه آینه – بن بست پارس – پلاک 3

  1. درود بر شما ، برای اخذ مشاوره از طریق واتساپ به شماره 09336768109 پیام دهید و یا با شماره 02144983107 تماس بگیرید. سپاس

  1. درود بر شما لطفا به شماره ۰۹۳۳۶۷۶۸۱۰۹ در واتساپ پیام دهید و یا با شماره 02144983107 تماس بگیرید کارشناسان ما راهنماییتون می کنند.

 10. وقت بخیر دستگاه تزریقی بادی برای تولید قطره چکان هم استفاده میشه

  1. درود بر شما بله موجوده لطفا به شماره ۰۹۳۳۶۷۶۸۱۰۹ در واتساپ پیام دهید و یا با شماره های ثابت دفتر تماس بگیرید کارشناسان ما راهنماییتون می کنند.

 11. سلام من دستگاه تزریق بادی برای قوطی ها و بطری های دارویی میخوام با یک دستگاه امکان تولیدش هست؟

  1. درود بر شما بله با تعویض قالب امکانش هست. البته بستگی به حجم و ابعاد محصولات داره برای اخذ مشاوره با ما در تماس باشید.

 12. سلام ویدیوی نحوه کارکرد دستگاه تزریق بادی بسیار جالب بود ممنون

 13. وقت بخیر دستگاه تزریق بادی برای تولید قوطی قرص جوشان موجود دارید؟

  1. درود بر شما بله موجوده لطفا به شماره ۰۹۳۳۶۷۶۸۱۰۹ در واتساپ پیام دهید و یا با شماره های ثابت دفتر تماس بگیرید کارشناسان ما راهنماییتون می کنند.

  1. درود بر شما بله لطفا به شماره ۰۹۳۳۶۷۶۸۱۰۹ در واتساپ پیام دهید و یا با شماره های ثابت دفتر تماس بگیرید کارشناسان ما راهنماییتون می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *