پرش به محتوا

ماشین پلاستیک بادی 1 لیتری دستگاهی از نوع استاندارد با ساختار تای بار دو استیشن است، ساختار گیره سه یا چهار میله سازه قفل مستقیم با سیستم روانکاری خودکار است. ساختار ساده و پایدار است و برای جمع آوری پرت های پلاستیکی مناسب است.

تمام قسمت های ماشین پلاستیک بادی 1 لیتری بصورت کامپیوتری کنترل می شود، عملیات ساده، کار قابل اعتماد، درجه بالای اتوماسیون، قابلیت تعویض خوب اجزاء، تحقق یک ماشین پلاستیک بادی چند منظوره را اتخاذ می کند. این ماشین اکستروژن بلومولدینگ می تواند مدل های تغییر حالت تک و دوگانه را برای برآورده کردن نیازهای خروجی مختلف انتخاب کند. می توان آن را به تک هد، دو هد، چهار هد، هد چند لایه،  و سیستم کنترل ضخامت دیواره سروو مجهز کرد تا نیازهای محصولات مختلف را برآورده کند.

ماشین پلاستیک بادی 1 لیتری

ویژگی های ماشین پلاستیک بادی 1 لیتری

پایدار، دقیق، نویز کم و زمان چرخه سریعتر.
مصرف انرژی کمتر 50 تا 60 درصد در مقایسه با دستگاه هیدرولیک معادل.
بهبود راندمان تولید 20 ~ 25٪ در مقایسه با ماشین پلاستیک بادی هیدرولیک معادل.
کنترل برقی پاریزون با مصرف انرژی 10 تا 15 درصد کمتر از سیستم هیدرولیک.
تمیز و بدون آلودگی و بدون مشکل نشتی روغن و لوله کشی آزار دهنده.
نیاز به نگهداری بسیار کم

دستگاه تولید بطری 1 لیتری

استفاده از کالسکه موازی با سیستم روانکاری خودکار. حرکات پایدار و آسان برای کار هستند، دای هد دو لایه اختیاری.این دستگاه پلاستیک بادی به طور گسترده در بسته بندی مواد غذایی، صنایع دارویی و آرایشی بهداشتی استفاده می شود.

دستگاه پلاستیک بادی

انتخاب ماشین پلاستیک بادی مناسب: ما یک تیم حرفه ای، مهندسان برق، مهندسان مکانیک، مهندسان راه اندازی داریم… مهندسان ما بیش از 18 سال در این زمینه بوده اند، تجربیات غنی دارند. با توجه به محصولات پلاستیکی و نیاز مشتری، ما می توانیم راه حل خوبی را بر اساس تجربیات ارائه دهیم. و ما همچنین می توانیم ماشین های کمکی مرتبط را برای دریافت یک خط تولید کامل توصیه کنیم.

دستگاه پلاستیک بادی 1 لیتری

مشخصات ماشین پلاستیک بادی 1 لیتری

سیستم کلمپینگ: دو استیشن + راهنمای با دقت بالا

سیستم اکستروژن: کاهنده سرعت دندان سطح سخت

سیستم دای هد: دای هد ورودی مرکزی با فولاد مخصوص

سیستم جریان هوا: عناصر پنوماتیک وارداتی

سیستم کنترل: وارداتی PL C+lmported touch screen + PLC ماژول کنترل دمای اتوماتیک یا کامپیوتر ویژه برای ماشین پلاستیک بادی اکستروژن 1 لیتری

خرید ماشین پلاستیک بادی

بازدید مشتری: قبل از اجرای سفارش، در صورت علاقه مشتری، می توانید به گرمی از کارگاه ما دیدن کنید. ما دستگاه های پلاستیک بادی 1 لیتری ، ماشین پلاستیک بادی 5 لیتری ، دستگاه های بادی 30 لیتری و بزرگتر را خود را در سایت معرفی خواهیم کرد.

زمان تحویل: ما تولید و آزمایش را در زمان تحویل به پایان خواهیم رساند، از برنامه تولید مشتری مطمئن می شویم. در طول فرآیند تولید، ما همچنین عکس های پیشرفت تولید و ویدیوی آزمایشی را با مشتری به اشتراک خواهیم گذاشت.

زمان گارانتی: زمان گارانتی ما 12 ماه پس از تحویل است. در این مدت، هر گونه مشکل کیفی دستگاه، قطعات جایگزین را تامین می کنیم. اگر خریدار با هر گونه مشکل فنی روبرو شود، ما پشتیبانی های لازم را ارائه خواهیم کرد.

آموزش و نصب: وقتی ماشین پلاستیک بادی به کارخانه خریدار رسید، ما یک مهندس را به کارخانه خریدار اعزام می‌کنیم تا به نصب و آزمایش دستگاه کمک کند تا زمانی که به طور معمول کار کند.

شرکت دانش بنیان ماشین سازی پارس سازنده بهترین و به روز ترین ماشین آلات پلاستیک بادی و تزریق پلاستیکدر ایران می باشد، شما صنعتگران گرامی می توانید برای خرید ماشین آلات پلیمر پلاستیک از طریق راه های ارتباطی با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

4 دیدگاه دربارهٔ «ماشین پلاستیک بادی 1 لیتری»

  1. درود شرکت ما در زمینه تولید پریفرم فعالیت دارد دستگاه 400 تن نیاز داریم راهنمایی فرمایید؟

  2. با سلام و احترام دستگاه پلاستیک بادی برای تولید بطری الیتر 2500 عدد در ساعت چی پیشنهاد میدهید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *