پرش به محتوا

ماشین تزریق مخصوص صنایع دارویی و محصولات پزشکی و دارویی نقش حیاتی در سلامت و ایمنی بیماران دارند. به این ترتیب، اطمینان از کیفیت هر محصول و اجزای جداگانه آن در طول فرآیند تولید – از طراحی تا بازرسی نهایی – ضروری است. به همین دلیل، همکاری با یک سازنده قطعات پزشکی/دارویی باتجربه که بر کیفیت تاکید دارد و قابلیت ردیابی کامل قطعات را از ابتدا تا انتها ارائه می دهد، حیاتی است.

ماشین تزریق مخصوص صنایع دارویی

در شرکت پارس، ما ماشین تزریق قطعات پلاستیکی مخصوص صنایع دارویی با خدمات کامل را ارائه می دهیم.

قابلیت‌های جامع تولید قطعات ما به مشتریان این امکان را می‌دهد که بر تولید قطعات خود نظارت داشته باشند و در نتیجه شفافیت و مسئولیت‌پذیری بیشتری را به همراه داشته باشند. علاوه بر این، ما از مواد درجه یک FDA/پزشکی استفاده می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که اجزای قالب گیری تزریقی ما به طور کامل با مشخصات و استانداردهای سختگیرانه صنایع پزشکی و دارویی مطابقت دارند.

ماشین تزریق مخصوص صنایع دارویی یک دستگاه کارآمد و مقرون به صرفه برای تولید قطعات پزشکی و دارویی با دقت و کیفیت بالا است. برای ایجاد قطعات از دستگاه ها و تجهیزات پزشکی گرفته تا ابزار آزمایشگاهی استفاده می شود. در ادامه مروری بر فرآیند قالب گیری تزریق پلاستیک و نقش اساسی آن در صنایع پزشکی و دارویی ارائه شده است.

اهمیت قالب گیری تزریقی پلاستیک در صنایع پزشکی و دارویی

پیشرفت در تکنیک ها و فن آوری های تولید مواد منجر به استفاده گسترده از پلاستیک در عملیات های تولید مدرن شده است. در صنایع پزشکی و دارویی، پلاستیک ها اغلب در کنار فرآیند قالب گیری تزریقی برای تولید نمونه های اولیه و واحدهای تولید کامل قطعات و تجهیزات پزشکی استفاده می شوند. با توسعه مواد پلاستیکی جدیدتر و طراحی اجزا، پلاستیک های تزریقی به طور فزاینده ای به کاهش نرخ بیماری های عفونی، مدیریت بهتر درد و کاهش هزینه های پزشکی کمک کرده اند.

دستگاه تزریق صنایع دارویی

مزایای ماشین تزریق مخصوص صنایع دارویی برای کاربردهای پزشکی

 

در مقایسه با سایر فرآیندهای تولید پلاستیک، قالب‌گیری تزریقی پلاستیک تعدادی مزیت واضح را ارائه می‌کند، به ویژه در هنگام کار با یک ماشین تزریق مخصوص صنایع دارویی، این مزایا شامل موارد زیر است:

مطابقت با استانداردها / مقررات صنعت: پلاستیک های درجه مهندسی را می توان در عملیات قالب گیری تزریق پلاستیک برای ایجاد قطعاتی که ایمنی بیمار را افزایش می دهد و با دستورالعمل های FDA مطابقت دارد استفاده کرد. علاوه بر این، این محصولات پلاستیکی طبی به پردازش کمتری نسبت به قطعات فلزی نیاز دارند، در برابر آلودگی مقاومت می‌کنند و سطحی با قابلیت تمیز کردن آسان را حفظ می‌کنند.

 

دستگاه بادی تزریقی داروسازی

دستگاه بادی تزریقی صنایع دارویی

قابلیت ردیابی: در صنایع پزشکی و دارویی، قابلیت ردیابی ضروری است. قابلیت‌های کامل ردیابی قطعات ما آرامش خاطری را برای مشتریان فراهم می‌کند که با دانستن اینکه ما به طور فعال و با دقت بر هر مرحله از فرآیند تولید نظارت می‌کنیم.

تولید محصولات پزشکی

خواص مکانیکی: قطعات قالب گیری تزریقی ساخته شده از رزین های پلاستیکی مهندسی دارای خواص مکانیکی استثنایی، از جمله استحکام کششی، مقاومت در برابر دمای بالا، و تحمل های قابل مقایسه با قطعات فلزی هستند.

ضایعات مواد: در حالی که عملیات قالب‌گیری تزریقی مقداری ضایعات مواد را تولید می‌کند، ما سیستمی برای بازیافت پلاستیک اضافی خود داریم تا پایداری کلی خود را افزایش دهیم و اثر زیست محیطی خود را کاهش دهیم.

انعطاف‌پذیری: با کار با مواد اولیه بدون رنگ، می‌توانیم هر رنگی را برای برآورده کردن دقیق نیازهای مشتری سفارشی کنیم.

تکرارپذیری حجم بالا: در تولید دستگاه های پزشکی، چند میلی متر یا میکرون می تواند بین یک جزء کاربردی و یک قطعه خراب تمایز قائل شود. به این ترتیب، شرکت‌های قالب‌گیری تزریق پلاستیک پزشکی – باید مهارت‌هایی برای تولید قطعات با دقت بالا در مقادیر کم و زیاد داشته باشند.

صرفه جویی در هزینه: قالب گیری تزریقی یک روش ساخت مقرون به صرفه است، به ویژه برای حجم تولید بالا. با به کارگیری فناوری اتوماسیون و تجهیزات کم مصرف، هزینه های نیروی کار و آب و برق خود را بیشتر کاهش می دهیم. سپس این پس انداز می تواند به مشتریان ما منتقل شود.

دستگاه تزریق

کاربردهای ماشین تزریق مخصوص صنایع دارویی در صنایع پزشکی و دارویی

همانطور که در بالا اشاره شد، ماشین تزریق مخصوص صنایع دارویی یکی از کارآمدترین و مقرون به صرفه ترین روش های ساخت قطعاتی است که با مشخصات و استانداردهای سختگیرانه صنایع پزشکی و دارویی مطابقت دارد. به عنوان مثال، این فرآیند اغلب برای تولید قطعات کوچک و با دقت بالا که در کیت‌های تست تشخیصی یافت می‌شود، مانند کارتریج آزمایش تشخیصی جریان جانبی در مقادیر زیاد توسط مشتری استفاده می‌شود.

نمونه هایی از سایر قطعات قالب گیری تزریقی پلاستیک برای صنایع پزشکی و دارویی عبارتند از:

لوازم آزمایشگاهی مانند لیوان، لوله آزمایش و سایر ظروف

محفظه هایی برای تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی، مانند قفسه ها

تجهیزات و لوازم آماده سازی جراحی

اجزای تجهیزات اشعه ایکس دندان

تمام الکتریکی با کارایی بالا برای کاربردهای اتاق تمیز

ماشین تزریق پزشکی

مشخصات فنی ماشین تزریق مخصوص صنایع دارویی

ماشین تزریق مخصوص صنایع دارویی مناسب برای اتاق تمیز، قابلیت فرآیند بالا و دینامیک تزریق بالا، سفارشی‌سازی شده و پرکاربردترین عنصر اصلی خطوط تولید پیچیده برای پیپت، سرنگ انسولین و تمام قطعات پلاستیکی دیگر در فناوری پزشکی.

  • محدوده نیروی گیره: 800 – 2800 کیلونیوتن
  • واحد گیره الکتریکی برای زمان چرخه بسیار سریع
  • واحد تزریق تمام الکتریکی با اندازه‌گیری نیروی یکپارچه برای حداکثر ثبات شات به شات و وزن قطعه پایدار
  • کنترلر با قابلیت برنامه ریزی آزاد برای انعطاف پذیری بهینه و کاربر پسند بودن
  • بهره وری انرژی بهینه به دلیل بازیابی انرژی جنبشی
  • حداکثر قابلیت اطمینان و در دسترس بودن سیستم
  • عملکرد هوشمند: تعبیه قابل اعتماد مشخصات هندلینگ در کنترلر ماشین

برای اخذ مشاوره و راهنمایی های فنی جهت خرید ماشین تزریق مخصوص صنایع دارویی و انواع ماشین آلات تزریق پلاستیک از طریق راه های ارتباطی با کارشناسان ما در تماس باشید.

2 دیدگاه دربارهٔ «ماشین تزریق مخصوص صنایع دارویی»

  1. سلام خسته نباشید
    دستگاه رو درحال حاضر موجود دارید که از نزدیک ببینیم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *