پرش به محتوا

دستگاه بادی تزریقی داروسازی (IBM) ماشینی است که با آن محصولات پلاستیکی توخالی مانند بطری های کوچک ، قطره چکان های چشمی و سایر ظروف بهداشتی دارویی تشکیل می شوند. محصولاتی که با این روش تولید می شوند – در بسیاری از صنایع به ویژه صنایع داروسازی و بهداشتی تقریباً ضروری شده است دستگاه های بادی تزریقی صنایع دارویی مزایای متعددی را برای تولید کنندگان و مصرف کنندگان به همراه دارد.

ماشین بادی تزریقی دارویی

ویژگی های دستگاه بادی تزریقی داروسازی

  • نرخ پایین محصولات معیوب

ماشین‌های بادی تزریقی الکتریکی ما مجهز به موتورهای سروو AC هستند که به ماشین‌ اجازه می‌دهند مکان تثبیت شده و سرعت با تغییرات جزئی در عملکرد مکانیکی داشته باشند، به طوری که آنها به طور پایدار قادر به قالب‌گیری محصولات با کیفیت بالا هستند.

  • ثبات بالا در دیواره و وزن محصول

ماشین های ما مجهز به سیستم چرخه قالب گیری ثابت هستند  تا وزن محصولات و ضخامت دیواره آنها نیز تثبیت شود.

  • تمیز و کم سر و صدا

دستگاه های بادی تزریقی الکتریکی قادرند محصولات را با محیطی تمیز و کم صدا بدون داشتن لکه روغنی ناشی از سیستم هیدرولیک قالب گیری کنند.

دستگاه تولید قطره چکان پلاستیکی

  • بهبود بهره وری و قابلیت استفاده

صرفه جویی در زمان در تنظیم شرایط قالب گیری / راه اندازی دستگاه

شرایط قالب گیری را می توان بدون توقف عملکرد دستگاه تنظیم یا تغییر داد. شرایط قالب گیری در هر محصول نیز به راحتی ذخیره می شود یا داده های ذخیره شده خوانده می شود. بنابراین، حجم کاری مورد نیاز برای تغییر تنظیمات را به میزان قابل توجهی کوتاه می کند.

  • صرفه جویی در زمان در چرخه قالب گیری

ماشین های ما توسط موتورهای سروو AC هدایت می شوند. حتی، آنها در حداکثر سرعت حرکت در حال تولید هستند، هیچ شوک مکانیکی در حرکات وجود ندارد، بنابراین، در مقایسه با ماشین های هیدرولیک، زمان حرکت ماشین های ما به طور قابل توجهی کوتاه می شود.

  • بهبود عملکرد اقتصادی

نیاز به تعمیر و نگهداری کم یا بدون نیاز

ماشین‌های بادی تزریقی ما نیازی به تعمیر و نگهداری منظم ندارند که ماشین‌های هیدرولیک به آن نیاز دارند مانند تغذیه مجدد روغن، تعویض بسته‌بندی یا آب‌بندی روغن، به طوری که باعث کاهش شدید هزینه‌های تعمیر و نگهداری می‌شود.

دستگاه بادی تزریقی پلاستیک

  • کاهش هزینه های مصرف برق

ماشین های هیدرولیک پمپ های هیدرولیک را بدون سکون به حرکت در می آورند. ماشین‌های ما که توسط موتورهای سروو AC هدایت می‌شوند، فقط در حالی که در حال حرکت هستند، انرژی الکتریکی مصرف می‌کنند. در مقایسه با ماشین های هیدرولیک، ماشین های ما قادر به کاهش 40-60٪ در مصرف برق هستند، بنابراین شما شاهد تغییر بزرگی در هزینه های برق خواهید بود.

سری دستگاه های تزریقی بادی شامل یک خط کامل از سیستم های دمش تزریق 3 ایستگاهی با نیروهای گیره از 70 تا 180 تن، پیکربندی هیدرولیک، هیبریدی یا تمام الکتریکی است. قالب گیری دمشی تزریقی بهترین انتخاب پردازش برای تولید ظروف با بالاترین کیفیت و تمام شده است که به طور مداوم مشخصات تحمل نزدیک را برآورده می کند. بسیاری از ویژگی‌های استاندارد در هر سیستم قالب‌گیری تزریقی به همراه انواع گزینه‌های موجود وجود دارد که به شما توانایی قالب‌گیری اشکال پیچیده و برآورده کردن نیازهای تولید بالا را می‌دهد.

دستگاه تولید قوطی پلاستیکی

کیفیت بطری بی نظیر با ماشین بادی تزریقی داروسازی

ظروف تولید شده با دستگاه بادی تزریقی ما که به طور کامل در قالب تکمیل شده اند دارای حداقل تغییرات وزن، ضخامت دیواره و حجم هستند. و هیچ جای زخمی از فلاش وجود ندارد که سطح بطری را خراب کند. تغییرات فرآیندی که معمولاً در سیستم‌های دیگر با استفاده از رزین بازیافتی یافت می‌شوند، در این فرآیند بدون پرت وجود ندارند. فناوری ما همچنین پوشش گردنی قالب‌گیری شده تزریقی با تحمل بالا را فراهم می‌کند که برای بسیاری از طرح‌های درب بطری مقاوم در برابر کودک و دستکاری لازم است.

تطبیق پذیری پردازش

سیستم‌های قالب‌گیری تزریقی بادی پارس، طیف وسیعی از رزین‌ها را به هر شکلی پردازش می‌کنند – از ظروف کوچک گرفته تا شیشه‌های دهانه پهن و همچنین بسیاری از قطعات صنعتی. پردازش بهینه همه رزین‌ها را می‌توان با یک سیستم بازخورد حلقه بسته به دست آورد که امکان تنظیم دقیق برای ثبات در کنترل سرعت، فشارها و بسته‌بندی حفره‌ای بحرانی را فراهم می‌کند.

قابلیت های تزریق همزمان

دستگاه بادی تزریقی IML داروسازی توانایی اضافه کردن فناوری چند لایه پیشرو در صنعت را دارند. ماشین‌های UIB ما با قابلیت‌های چندلایه ورود به بازار موانع به سرعت در حال رشد را ارائه می‌دهند.

راه حل ما یک روش مقرون به صرفه برای ارائه یک لایه مانع محافظ به قطعات شما ارائه می دهد.

در طول فرآیند تزریقی بادی، دو رزین مختلف در یک جریان مذاب 3 لایه با استفاده از فناوری تزریق همزمان ترکیب می‌شوند. دو جریان جریان در هر نازل تزریق مشترک ثبت شده به هم متصل می شوند که منجر به یک جریان جریان سه لایه ترکیبی از طریق هر دروازه به داخل حفره های قالب می شود. نتیجه کنترل کامل و توانایی سفارشی سازی قرارگیری و ضخامت لایه مانع است.

دستگاه تزریق بادی الکتریکی

بهره وری بالا با کمترین هزینه هر واحد

هر سیستم قالب‌گیری تزریقی بادی با چالش اقتصادی بهره‌وری بالا از طرق مختلف روبرو می‌شود:

ایجاد کاویتاسیون بالا با بطری های کوچکتر.

استفاده از فشارهای گیره سنگین با میله های اتصال برای اطمینان از فشار یکنواخت گیره در تمام حفره ها.

استفاده از پکیج انرژی هیدرولیک و انرژی کارآمد که برای دوچرخه سواری سریع با حداقل تعمیر و نگهداری طراحی شده است.

ارائه کنترل فرآیند استاندارد که باعث صرفه جویی در انرژی و رزین، راه اندازی سریعتر، کاهش زمان از کار افتادن دستگاه و تنظیمات کمتر در حال اجرا توسط اپراتور می شود.

ارائه یک اکسترودر خطی افقی که امکان تغییر سریع رنگ را فراهم می کند و نگهداری آن آسان است.

دستگاه تولید بطری قطره

مشخصات دستگاه بادی تزریقی داروسازی

تنظیمات هیبریدی یا تمام الکتریکی

ناحیه قالب‌گیری با پوشش نیکل و بدون روغن

پمپ های جابجایی متغیر برای بهینه سازی مصرف برق

یک نقطه اتصال برای اتصالات آب، هوا و برق

کنترل تزریق حلقه بسته

فشار مذاب تزریقی تا 1.200 بار (17000 psi)

خرید دستگاه بادی تزریقی داروسازی

شرکت های محترم داروسازی می توانند برای اخذ مشاوره جهت خرید انواع ماشین های بادی تزریقی داروسازی با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشند.

3 دیدگاه دربارهٔ «دستگاه بادی تزریقی داروسازی»

  1. با سلام احترام دستگاه پلاستیک بادی به مخزن 3000 لیتر موجود دارید؟

  2. درود ماشین تولید بطری نیاز داریم از حجم 100 میل الی 500 میل – لطفا راهنمایی فرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *