پرش به محتوا

دستگاه پرکن blowfill

دستگاه پرکن و بسته بندی بطری قادر به تولید حداکثر 34000 ظرف در ساعت در انواع مختلفی از اشکال و مخلوط‌های پلاستیکی با حجم‌های پرکننده از 0.04 تا 10000 میلی‌لیتر، به صورت غیرعفونی و با در نظر گرفتن تمام مقررات دارویی قابل اجرا هستند.

دستگاه های پرکن دارویی جزء ماشین آلات پلاستیک بادی محسوب می شوند که علاوه بر تولید بطری قابلیت پر کردن بطری ها با مایع دلخواه به صورت اتوماتیک و پلمپ شده را نیز دارا می باشند

این همان چیزی است که مشتریان صنایع دارویی به آن نیاز دارند و از انعطاف‌پذیری، دقت، قابلیت اطمینان و دامنه عملاً نامحدود فناوری BFS لذت می‌برند.

دستگاه پرکن blowfill

BFS: پردازش آسپتیک از پر کردن تا پایان

هر فرآیند BFS با اکستروژن یک لوله پلیمری استریل در داخل دستگاه شروع می شود. سپس ظرف فوراً قالب‌گیری می‌شود، پر می‌شود، مهر و موم می‌شود و خارج می‌شود – همه این مراحل در یک فرآیند واحد، در یک سیستم بسته و بدون هیچ گونه مداخله خارجی. این امر تدارکات گران قیمت و تمیز کردن و استریل کردن زمان بر ظروف پیش ساخته را حذف می کند.

تمام فرآیندهای پر کردن بطری های دارویی از جمله سیستم دوز با در نظر گرفتن CIP/SIP طراحی شده‌اند. به این ترتیب، تمام خطوط حمل و نقل محصول تمیز، استریل شده با بخار تحت فشار، و خشک شدن با هوای فیلتر شده استریل با برنامه های خودکار انجام می شود. این باعث می شود که فناوری بسته بندی بطری قابل اطمینان ترین روش پر کردن ضد عفونی باشد.

 

ماشین تزریقی بادی

 

مراحل فرایند دستگاه پرکن

 

اکستروژن

لوله پلاستیکی اکسترود شده از گرانول ها به داخل قالب باز شده وارد می شود.

قالب گیری

قالب اصلی بسته می شود و در این فرآیند پایه را آب بندی می کند. سنبه روی گردن قالب پایین می آید و از هوای فشرده برای دمیدن قسمت لوله به شکل ظرف استفاده می کند. ظروف کوچک با خلاء قالب گیری می شوند.

ماشین تولید سرم

پر كردن

ظرف با مقدار دقیق محصول که توسط سیستم دوز اندازه گیری می شود، دوباره از طریق سنبه پر می شود.

آب بندی

سنبه برداشته می شود، قالب سر بسته می شود و بسته شدن مورد نیاز توسط خلاء تشکیل می شود.

مرحله نهایی

قالب دمنده باز می شود، ظرف از دستگاه خارج می شود و چرخه بعدی شروع می شود. یک سیستم نوار نقاله ظرف را به مرحله پردازش بعدی می برد.

فرآیند پر کردن بطری

مزایای فناوری BFS دستگاه پرکن

ظروف پلاستیکی نشکن

ایده آل برای پر کردن مایعات و ژل های آسپتیک

حداکثر ایمنی

به طور رسمی به عنوان یک سیستم آسپتیک پیشرفته شناخته شده است

ساخت، پر کردن و آب بندی تمام اتوماتیک در یک فرآیند واحد

حداکثر فرآیند و قابلیت اطمینان محصول

دستگاه سرم سازی

حداکثر دقت پر کردن

دامنه تقریباً نامحدود از نظر طراحی بطری

قابل تنظیم برای مصارف مختلف و اشکال دوز

طراحی مدولار برای جداسازی آسان

اجرای اتوماتیک فرآیندهای پاکسازی و استریلیزاسیون لازم

ماشین پرکن سرم دارویی

تجهیزات پرکننده آسپتیک BFS برای صنعت داروسازی

اینکه آیا یک بطری یا یک آمپول قرار است پر شود، چگونه پر می شود و چه کارکردهای اضافی مورد نیاز ظرف معمولاً بر اساس استفاده مورد نظر است. دستگاه‌های بسته بندی بطری پارس می‌توانند قوطی، بطری، تیوب، آمپول، بطری قطره‌ای، ظروف بادکنکی و بسته‌بندی قسمتی را در اشکال مختلف و مخلوط‌های پلاستیکی، با حجم‌های پرکننده از 0.04 تا 10000 میلی‌لیتر، به صورت غیرعفونی یا کاملاً خودکار و بدون نیاز به دخالت انسان تولید کنند.

شرکت های دارو سازی و صنایع دارویی بهداشتی می توانند برای اخذ مشاوره و خرید دستگاه های پرکن سرم و مایعات با کارشناسان ما در ارتباط باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *